A 2 etapa a concursului de simulare de gestiune

În cadrul proiectului proiectului de practică POCU/626/6/13/131881 se lansează a 2-a etapă a concursului online de simulare de gestiune.

Competiția se va desfășura pe echipe de câte 3 studenți în 2 etape. Cele mai bune echipe vor beneficia de următoarele premii:

• 24 premii în etapa I in valoare de 1.500 lei fiecare
  • 3 premii în etapa II in valoare de 4.500 lei fiecare

Simularea propusă în prima fază a proiectului constă în simularea de către fiecare student participant la proiect a activității de producție și comercializare a unui obiect ”hand made”, ca proces decizional prin care se administrează o afacere situată în centrul comercial al comunei Bran.

Nu te-ai înscris încă ?

Poți participa completând documentele disponibile aici care se vor trimite în format electronic la adresa practica.cig@ase.ro însoțite de o copie după cartea de identitate.