Oportunități în Deloitte Audit pentru studenți și masteranzi

Dragi studenți,

Deloitte Romania a deschis o serie de oportunități pentru voi in departamentul de Audit și vă invită să aplicați cât mai curând la programele de mai jos.
Printre principalele condiții se numără să studiați în an terminal și să aveți un nivel avansat de cunoaștere al limbii engleze.
1. Junior Auditor – full time, din Septembrie
*Cei care aplică până vineri, 12 Mai, vor primi răspuns rapid și pot afla mai multe detalii la prezentarea Deloitte din cadrul Poli Chemistry Fest.
2. Deloitte Audit Student Academy – Case Study Day – 1 zi de învățare și studii de caz în Audit pe 6 Iunie
3. Deloitte Audit Student Academy – Summer Practical Experience– 2 săptămâni de învățare intensă in luna Iulie

Procesul de aplicare este foarte simplu, trebuie să dați click pe link-urile de mai sus și să atașați CV-ul împreună cu datele de contact.
Dacă aveți întrebări despre procesul de recrutare, le puteți adresa la ppetroiu@deloittece.com.